Üdvözöljük az I-Components.com-ban

Magyarország
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

4-6754272-5

A kép csak referenciaként szolgál, lásd: Termékjellemzők
Cikkszám
4-6754272-5
Gyártó
Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás
CA,62.5,12F,OFNP,MPO
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Ólommentes / RoHS megfelelő
Adatlap
4-6754272-5.pdf
Teljes:$584.665
Nyújtson be ajánlatkérést a megjelenítettnél nagyobb mennyiségekre.
Irányár(USD)
Mennyiség

tippek

Az I-Components.com az Electronic Components független forgalmazója. Megbízható elektronikai alkatrészforrással rendelkezünk, csak új és új eredeti termékeket és 1 év garanciát kínál termékeink számára. Vásárolja meg az 4-6754272-5 Agastat Relays / TE Connectivity-t I-Components.com-nél, 49 darab 4-6754272-5 készleten már kapható. Kérje meg az 4-6754272-5-t, vagy küldjön e-mailt info@i-components.com, 24 órán belül felveszi Önnel a kapcsolatot.

In Stock 49 pcs

Referenciaár
(amerikai dollárban)
1 pcs
$584.665

Kérjen ajánlatot

Termékparaméter

Cikkszám
-
Gyártó
Agastat Relays / TE Connectivity
Leírás
CA,62.5,12F,OFNP,MPO
Adatlap
4-6754272-5.pdf
típus
Multimode, Simplex
Sorozat
-
Visszatérési veszteség
-
Értékelések
OFNP, OFNR
Üzemi hőmérséklet
-
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
Hossz - Összességében
450.0' (137.2m)
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Jacket (szigetelés) Anyag
-
Beillesztési veszteség
0.96dB
Fiber Type
62.5/125
Jellemzők
Plenum, Riser
Részletes leírás
Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 450.0' (137.2m)
Szín - Csatlakozók
Yellow
Szín - kábel
Yellow
Kábeltípus
Buffered Fiber
Kábel átmérő
0.30" (7.6mm)
Bend Radius
-
2. csatlakozó
MPO Secure
1. csatlakozó
MPO Secure

Legfrissebb hírek

Kapcsolódó kulcsszavak a "4-6754272-5"

Featured Products

  1. ISL9N302AP3 Image

    ISL9N302AP3AMI Semiconductor / ON Semiconductor 

  2. CB10JB22R0 Image

    CB10JB22R0Stackpole Electronics, Inc.$0.061

  3. MS2518322-14P Image

    MS2518322-14PCannon 

  4. M80-7810222 Image

    M80-7810222Harwin 

  5. RLR07C10R0FRRSL Image

    RLR07C10R0FRRSLDale / Vishay$0.13

  6. SIT1602BC-72-25S-54.000000G Image

    SIT1602BC-72-25S-54.000000GSiTime$0.324

  7. P34-12S/22 Image

    P34-12S/22Daburn$48.184

  8. MKJ3B6W6-4PZ Image

    MKJ3B6W6-4PZCannon$20.225

  9. RNCF0805BKE33R2 Image

    RNCF0805BKE33R2Stackpole Electronics, Inc.$0.033

  10. 2225Y1000563MDR Image

    2225Y1000563MDRKnowles Syfer$1.011

Kapcsolódó alkatrészek az 4-6754272-5-hoz