Üdvözöljük az I-Components.com-ban

Magyarország
English polski Nederland Gaeilge 한국의 Slovenská Português ภาษาไทย Slovenija Hrvatska Kongeriket Italia العربية Français עִבְרִית español Dansk Svenska Deutsch Suomi românesc Türk dili Magyarország

2700312

2700312 A kép csak referenciaként szolgál, lásd: Termékjellemzők
Cikkszám
2700312
Gyártó
Phoenix Contact
Leírás
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Ólommentes / RoHS megfelelő
Adatlap
2700312.pdf
Teljes:$14.882
Nyújtson be ajánlatkérést a megjelenítettnél nagyobb mennyiségekre.
Irányár(USD)
Mennyiség

tippek

Az I-Components.com az Electronic Components független forgalmazója. Megbízható elektronikai alkatrészforrással rendelkezünk, csak új és új eredeti termékeket és 1 év garanciát kínál termékeink számára. Vásárolja meg az 2700312 Phoenix Contact-t I-Components.com-nél, 2046 darab 2700312 készleten már kapható. Kérje meg az 2700312-t, vagy küldjön e-mailt info@i-components.com, 24 órán belül felveszi Önnel a kapcsolatot.

In Stock 2046 pcs

Referenciaár
(amerikai dollárban)
1 pcs
$14.882

Kérjen ajánlatot

Termékparaméter

Cikkszám
-
Gyártó
Phoenix Contact
Leírás
CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX
Adatlap
2700312.pdf
típus
Coupler
Szimplex / Duplex
Duplex
Sorozat
-
Más nevek
FL MM PATCH COUPLER LC-LC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Szerelési típus
Panel Mount, Flange (2 Hole)
Nedvességérzékenységi szint (MSL)
1 (Unlimited)
Mód
Multimode
Anyag gyúlékonysági besorolása
UL94 V-0
A gyártó szabványos leadási ideje
4 Weeks
Ólommentes állapot / RoHS állapot
Lead free / RoHS Compliant
Behatolásvédelem
IP20
Ház anyaga
Polybutylene Terephthalate (PBT)
Ferrule Material
Zirconia
Jellemzők
-
Részletes leírás
Coupler Fiber Optic Connector LC Receptacle To LC Receptacle Panel Mount, Flange (2 Hole)
Konvertálás (Adapter vége)
LC Receptacle
Átalakítás (Adapter End)
LC Receptacle
Szín
White

Legfrissebb hírek

Kapcsolódó kulcsszavak a "2700312"

Featured Products

  1. TX18AB00A1105H Image

    TX18AB00A1105HAgastat Relays / TE Connectivity$28.172

  2. 5650102 Image

    5650102Phoenix Contact$19.315

  3. VE-B0W-EX-F1 Image

    VE-B0W-EX-F1Vicor 

  4. M2112TFW01/CUL Image

    M2112TFW01/CULNKK Switches$2.734

  5. XC2S150-5FG256I Image

    XC2S150-5FG256IXilinx$17.816

  6. 2225Y0100472GCT Image

    2225Y0100472GCTKnowles Syfer$1.756

  7. E2A-M18KS08-M3-B2 Image

    E2A-M18KS08-M3-B2Omron Automation & Safety 

  8. HM2P09PD5310N9LF Image

    HM2P09PD5310N9LFAmphenol FCI$0.385

  9. S330J25U2MR64V7R Image

    S330J25U2MR64V7RElectro-Films (EFI) / Vishay$0.017

  10. 3090-332K Image

    3090-332KAPI Delevan$1.063

Kapcsolódó alkatrészek az 2700312-hoz